Uncategorized

Oje Kurutucu Spray

Ojeler ellerinizin güzelliğini ortaya çıkaracak en önemli öğe. Fakat günlük koşuşturmacamız içerisinde özellikle erken iş saatlerinde çabuk kurumaması dolayısıyla genelde aksatılan bir bakım.

Oje sürüldükten sonra tırnaklarda kusursuz bir görünüm elde edilebilmesi, sürülen ojenin tamamen kuruması için bir süre beklenmesini gerektirir. Genellikle bu işlem için vakit kaybetmek istemeyen kişiler için en etkili seçenek oje kurutucu ürünlerin kullanılmasıdır.

İşte bu durumun önüne geçebilmek için Kalyon Kozmetik Oje Kurutucu Sprey ürününü geliştirdi. Ojelerimizin daha hızlı kurumasını sağlayan bu ürünü şu şekilde kullanın:

Ojenizin hafifçe kuruması için biraz bekleyin ve ürünü ince bir tabaka oluşacak şekilde tırnaklarınızın üzerine 15 cm uzaklıktan spreyleyiniz.

60 sn. bekledikten ojeniz kuruyacaktır.

Manikür pedikür gibi uygulamalardan sonra oje sürme işlemi bilindiği üzere zaman alıcıdır. Özellikle son zamanlardan kadınların gözdesi haline gelen Nail Art uygulamalarından sonra ojenin kurumasını beklerken renkleri korumak çok zor olmaktadır. Kalyon Kozmetik Oje kurutucu sprey ile ojeleriniz çok kısa sürede kuruyarak enerjinizden ve zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.