Uncategorized

Tırnak Besleyici

Bakımlı tırnaklar sizin imzanızdır.  Tırnaklarımızı sürekli olarak oje, çeşitli bakım ürünleri, günlük şehir hayatının toz, düzensiz beslenme gibi faktörlerine maruz bırakabiliyoruz. İşte bu süreç içerisinde ihmal ettiğimiz tırnaklarımız bizi tanımlarken yanlış görünerek ilk izlenimimizi kötü hale getirebiliyor.

Tırnakların dış yüzeyi oldukça kırılgan ve hassas olabiliyor. Küçük darbelerde kırılıp soyulabiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek için tırnaklarımızın daha güçlü hale gelmesine yardımcı olup, daha parlak ve nemli görünmesine yardımcı olacak Kalyon Kozmetik Tırnak Bakım Yağı’nı geliştirdik.

İçeriğindeki doğal tatlı badem yağı ve doğal limon yağı ile tırnakları nemlendirerek kuruluğu önler. Bu sayede tırnakların doğal parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur.

Kullanımı:

Uygulama yapmadan önce ellerinizi sabunlu suyla yıkayıp kurulayın.

Tüm tırnak ve tırnak etlerine tam emilim sağlayana kadar masaj uygulayın.

Daha etkili olabilmesi için her gün düzenli olarak kullanılması gerekir. Kendi fırçası ile tırnaklara ve tırnak etlerine masaj yapılarak uygulanır, kuruyana kadar beklenir.

Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı Özellikleri

İçerisinde bulunan E vitaminiyle güçlü etki sağlar.

Tırnak ve tırnak etlerini korur.

Jojoba ve nilüfer çiçeği yağıyla parlaklık verir.

Ginseng ve badem yağı tırnakların güçlenmesine yardımcı olur.

Manikürü kolaylaştırır ve sağlıklı görünüm sunar.

Tırnaklarda oluşan renk kaybını önlemeye yardımcı olur.

Standart oje büyüklüğündedir ve taşıması kolaydır.

Nasıl Etki Eder?

Düzenli kullanılması halinde tırnak ve tırnak etlerinin ihtiyacı olan nemi karşılar. Etlerde oluşan sertleşme ve çatlamaların önüne geçer. Kırılmalara karşı koruyucu etki gösterir ve tırnakların sağlıklı uzanmasına etki eder. İstenmeyen pürüzleri engelleyen tırnak bakım yağı ellerin daha estetik görünmesine yardımcı olur ve makyaj işlemini tamamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.