Uncategorized

Oje Koruyucu Renk Canlandırıcı

Ojeler tırnaklarımızı, ellerimizi dolayısıyla bizi en güzel gösteren öğelerden biri olmakla birlikte kısa sürede çatladığında, darbelere maruz kaldığında çok bakımsız da gösterebilmektedir. Bu durum çok üzücü sonuçlara yol açabilmektedir. Aynı zamanda bazı ojeler içeriğinde baz renkler dolayısıyla gün içinde ilk sürüldüğü andaki parlaklığını koruyamıyor.

İşte bu durumun önüne geçebilmek için Kalyon Kozmetik Oje Koruyucu Renk Canlandırıcı ürününü geliştirdi. Ojelerinizi kullanırken üzerine 1 kat kullanım ile daha uzun süre canlı, ve çatlamayan ojeler elde edebilirsiniz. Formülündeki epoxy polymer ve diamond powder ile koruyucu parlak bir tabaka oluşturup, ojeye mükemmel bir parlaklık kazandırır. Aynı zamanda ojenin rengini yenileyerek, tırnakta daha uzun süre kalmasını sağlar.

Sürdüğünüz oje özellikle akışkan bir yapıya sahipse ve pigment olarak düşükse daha çabuk yıpranabilir, şeffaflaşabilir. Ojenizin üzerine kullanacağınız Kalyon Kozmetik Oje Koruyucu Renk Canlandırıcı ile birlikte tırnaklarınız daha uzun süre canlı rengini koruyacaktır.

Özellikle uzun iş tatillerinde, kişisel bakımımızı yapamadığımız durumlarda hayat kurtarıcı olan bu ürünü denemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Kullanımı: Ojenizin üzerine tek kat olarak sürünüz ve kurumasını bekleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.