Uncategorized

Oje

Oje sürmek kimi zaman bir dinlenme metodu, kimi zaman bir motivasyon aracı, kimi zamansa karşılığında güzellik vadeden güzel bir hobi haline gelmektedir.

Tabi ojeler günün sonunda sizin ilk sürdüğünüzdeki gibi kalmayabilir bu anlamda bakımlı tırnaklarınızın olması aynı zamanda da kaliteli ürünler kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kalyon Kozmetik Ojeleri onlarca testten sonra doğru renk ve kıvam yakalanıncaya kadar ARGE süreçlerinden geçmekte sonrasında yapılan testlerin pozitif sonuçları doğrultusunda koleksiyonlaştırılarak sizlere sunulmaktadır.

İşte sizlere oje sürmeyi kolaylaştıracak birkaç ipucu:

Oje sürmeden önce tüm işlerinizi tamamladığınızdan emin olun.

Bildiğiniz gibi oje kuruması zaman alan bir üründür. Bu geçen süre her ne kadar size dinlenme süresi olarak tanımlansa da eğer ocakta yemeğiniz, içmeniz gereken bir kahve varsa ojeleriniz kurumadan bu işlemleri yaptığınızda dağılmalar yaşayabilirsiniz. Ya da daha çabuk kuruması için Kalyon Kozmetik Oje kurutucu Spray ürününü kullanabilirsiniz.

Oje seçerken ten renginize uygun ojeler seçin

Nasıl ki allık fondöten gibi ürünlerde ten renginize uygun ürün seçiyorsanız oje rengi seçerken de buna özen göstermeniz sizi daha iyi hissettirecektir.

Oje sürmeye başlamadan önce tırnaklarınızı güzelce temizleyin

Eski ojelerinizi silerken kalıntılar bırakmış olabilirsiniz bunları yeni oje sürerken mutlaka temizleyin, tırnaklarınıza bakım yapın ve oje sürmeye hazır hale getirin.

Ojelerinizin bayatlamaması için onları serin ve karanlık yerlerde muhafaza edin.

Oje sürerken 3 fırça darbesi kuralı

Ojelerin içeriğinin kalitesi kadar fırça kalitesi de çok önemlidir. Ojelerinizi sürerken yeterli miktarda ojeyi aldıktan sonra tırnak etinizinde dışa doğru ortalı şekilde ojenizi sürün sonra bırakın doğal şekilde yayılsın. Sonra sağına ve soluna da birer fırça darbesi ile sürme işlemini tamamlayın.

Ojelerin kalıcılığını arttırmak için Kalyon Kozmetik Oje Koruyucu Renk Canlandırıcı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.