Uncategorized

Bitkisel Tırnak Eti Bakım Yağı

Ellerimiz, asıl işlevlerinin dışında aslında tüm duygularımızı ifade ederken kullandığımız ve kendimizi anlatırken sözlerimizi pekiştirmek için kullandığımız organlarımızdır. Tırnak bakımı bir detay gibi görünse de iyi görünümlü bir el bilindiği üzere iyi görünümlü tırnaklarla mümkündür.

İşte tırnak bakımında size yardımcı olacak tamamen bitkisel bir ürün.

Classic pink wedding nail manicure on white backdrop. Spa treatment concept. Towel background. Natural hygiene. Health care. Beauty spa salon. Salon procedure Woman body care. Lavender flower

Kalyon Kozmetik, Bitkisel Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı

Yumuşak ve pürüzsüz bir tırnak etine ve bakımlı tırnaklara sahip olmanıza yardımcı olması için Kalyon Kozmetik, Bitkisel Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı’ nı sizler için geliştirdi.

Çabuk emilen kuru, yağ bazlı film tabakası ile tırnak ve tırnak yüzeyinin korunmasına ve beslenmesine yardımcı olurken aynı zamanda yumuşak ve pürüzsüz tırnak eti ve tırnaklara sahip olmanıza yardımcı olur.

Tatlı badem yağı,üzüm çekirdeği yağı, avokado yağı, zeytinyağı ve antioksidan, nemlendirici vitamin e ile özel olarak formüle edilen Bitkisel Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı birer gün ara ile kullandığınızda çok özel bir tırnak bakımı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Kullanımı:

Bir miktar yağı fırça yardımıyla temiz ve ojesiz tırnağa ve tırnak etlerine uygulayınız

İyice emilmesi için tırnak etlerinize ve tırnağınıza nazikçe masaj yapınız

Oje sürmeden önce ellerinizi iyice yıkayıp kurulayınız.

Unutmayın tırnaklar sizi tanırken karşınızdakinin ilk görünüşte sizin hakkınızda bilgi sahibi olmasını sağlar. Örneğin siz sıkı sıkı dizüstü bilgisayarınızı tutarak toplantı odasına girerken, karşınızdaki bakımsız tırnaklarınızı fark ederek düzensiz bir insan olduğunuzu düşünebilir. Bu yüzden tırnak bakımınızı aksatmamanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.